ABCmouse

ABCmouse

Çocuklara özel dünyanın en kapsamlı dijital eğitim platformu

ABD’de sayısız ödülün sahibi olan ABCmouse Erken Öğrenme Akademisi; Age of Learning Inc. tarafından geliştirilmiş, 3 ila 10 yaş arası çocuklar için dil öğrenme eğlencesi sağlayan lider ve en kapsamlı dijital öğrenme kaynağıdır. Bugüne kadar çocuklar, 5 milyardan fazla ABCmouse öğrenme etkinliğini tamamlamışlardır.

 

ABCmouse İngilizce dil eğitimi; okuma, matematik, fen, sanat ve daha fazlasını içeren bir müfredatla sağlanır. Çocuklar, bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlar ile erişebildiği 10.000’den fazla eğlenceli aktiviteyle (okuma, oyun oynama, bulmaca çözme, şarkı sözü öğrenme vs.) dil eğitimlerini pekiştirirler. Ayrıca, 2.500’den fazla eğlenceli ve eğitici yazdırılabilir çalışma kitabı ve boyama sayfası bulunmaktadır.

 

Öğrenciler İngilizce’yi aktif olarak zengin içerikli ve ilgi çekici etkinliklerle sınıfta eğlenceli ve ilginç hale getirerek kullanırlar. İngilizce dilini kullanarak,  pratik yaparak, İngilizce dil becerileri daha hızlı gelişir.

 

Öğretmenler sınıfta işledikleri derslerin pekiştirilmesi için ABCmouse platformundan destekleyici ev ödevleri yaratabilir ve öğrencilere atayabilir. ABCmouse raporlama ara yüzü sayesinde öğrencilerinin ev ödevlerini takip edebilir, ilerlemelerini izleyebilirler.

 

Öğrenciler, okulda öğretmenlerinin kontrolünde avatar oluşturabilir, evcil hayvan besleyebilir, akvaryumunu kişiselleştirebilir ve oyun oynamak için kullanabileceği biletlerle ödüllendirilir. Biletler, İngilizce dil becerilerini artırarak, öğrencileri daha fazla öğrenme etkinliği yapmaya teşvik eder.

 

Öğretmenler çocuğunuzun İngilizce öğrenmeye olan ilgisini teşvik etmek için sertifikalar kullanabilir. ABCmouse, internete bağlı herhangi bir cihazda, tabletlerde, akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda kullanılabilir. Desteğinizle, ABCmouse çocuğunuzun İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir.

 

Teknik destek ve geri bildirim için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Asgardia Asgardia

Asgardia Asgardia

Asgardia Asgardia

Görüntüle
Icon